Začni budovať svoje oplotenie ešte dnes

Z akých materiálov a vzorov vyrábame brány a ploty?

DOMOV

Nakoľko v súčasnosti vyrábame a ponúkame množstvo rôznych vzorov, v tomto článku vás postupne prevedieme každým jedným typom našich ponúkaných brán a plotov.

Dozviete sa aj to, z akých materiálov máte u nás na výber.

Ponúkame tieto vzory:

Šikmé lamely (žalúzia), rovné lamely, ťahokov, dizajnový plech, plný plech a tradičné kované motívy.


Ešte by sme radi doplnili, že sa nebránime ani vašim návrhom, práve naopak, často nám klienti donesú vlastné vizuály a spoločne tak vytvoríme úplne nový, jedinečný vzor. 

1.Šikmé lamely (žalúzia) 

Na výber máte z pozinkovaného železa alebo hliníka. Šikmé lamely vyrábame buď úplne nepriehľadné alebo s medzerou. Priehľadnosť je na vás. Prikladáme fotografie tohto vzoru a to v pozinkovanej verzii, ale aj v hliníkovej verzii. 

Ako môžete vidieť na fotografiách vyššie, medzi lamelami z pozinkovaného železa alebo prírodného hliníka je minimálny rozdiel. Rozdiel nie je síce viditeľný, no pocítite ho v cene. Hliníkové brány sú spravidla drahšie, ako tie z pozinkovaného železa. Ak vás zaujíma, či by sme vám odporučili radšej hliníkovú bránu alebo bránu z pozinkovaného železa, spravidla rozhoduje veľkosť brány, kde hliník bránu odľahčí, a to najmä v prípade, kedy sa otvára na pohon. Naopak, ak máte bránu bežných rozmerov (cca do 4,00m – čistý otvor) odporúčame zvoliť bránu z pozinkovaného železo, ktoré vás prekvapí nie len vzhľadom, cenou, ale aj životnosťou. 

2.Rovné lamely 

Na výber máte opäť z pozinkovaného železa alebo hliníka. Rovné lamely vyrábame buď úplne nepriehľadné alebo s rôznymi medzerami od 1 cm až po 10 – 12 cm medzerami.

 

3.Ťahokov 

Ak ste ešte nepočuli o ťahokove, rozhodne by ste mali zbystriť pozornosť. Tento vzor je mimoriadne všestranný. Ponúka rôzne stupne priehľadnosti a cenovo patrí medzi naše najdostupnejšie vzory. Ťahokov ponúkame však iba vo verzii pozinkované železo. S ťahokovom si vytvoríte pocit súkromia, zabraňuje hluku z cesty a zmierňuje prašnosť.

4.Dizajnový plech 

Podľa vašej predstavy vám do pozinkovaného plechu alebo do hliníkového plechu vypálime takmer akýkoľvek vzor. Tento vzor je vhodný pre tých z vás, ktorí máte vlastnú predstavu o vzore a túžite po jedinečnosti alebo som vám len jednoducho páči. 

5.Kované oplotenie 

Vzor, ktorý patrí medzi najtradičnejšie a nestarnúce oplotenie. Kované oplotenie vyrábame z pozinkovaného železa a výber prvkov v oplotení je na vás. Cenovo dostupný a nadčasový vzor.

6.Plný plech

Verzia oplotenia, ktorá sa využíva najmä pri oplotení veľkého pozemku a šetrení financií. Ponúkame vo verzii pozinkovaného železa.

Všetky vyššie spomenuté vzory a materiály je možné použiť aj pri zábradliach.

Čo sa týka farebného prevedenia, máte k dispozícii širokú škálu možnosti z RAL vzorkovníka, ktorý nájdete na tomto odkaze ⬇️

RAL_vzorkovnik farieb

Ďalej si môžete prečítať, na čo je potrebné myslieť, ak si takú bránu alebo plot plánujete objednať ⬇️

https://direxbrany.sk/chystate-sa-objednat-novu-branu-a-plot-ak-chcete-vediet-co-je-potrebne-mat-pripravene-vopred-citajte-dalej/

 

Spoločnosť

DIREX SK, s. r. o.
Jána Milca 425
010 01 Žilina
Slovenská republika
IČO: 50272217
IČDPH: SK2120261154

Odoberajte náš newsletter

Odoberaním newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením GDPR o ochrane osobných údajov.

+421911593590 | direx.sro@gmail.com
+421911593590

© 2023 direxbrany.sk . Všetky práva sú vyhradené.
Webovú stránku vytvorila digitálna agentúra DEENZO