Začni budovať svoje oplotenie ešte dnes

Aké hliníkové a oceľové ploty u nás nájdete?

Ak hľadáte plot, ktorý vydrží aj naše slovenské podnebie, a to najmä počas zimného obdobia, kedy sa solia cesty, budú naše ponúkate hliníkové a oceľové ploty pre vás to pravé. Máte na výber hneď z niekoľkých typov oceľových a hliníkových plotov: ploty z ťahokovu, plného plechu ale aj tradičné kované ploty. Je len na vás, ktorý typ si vyberiete, každý vám ponúkame buď v hliníkovej alebo oceľovej verzii s pozinkom. Hit tejto sezóny sú jednoznačne “lamelové ploty”, či už v úplne nepriehľadnom prevedení alebo s medzerami.

Lamelové ploty​

Hľadáte výplň, ktorá vám ponúkne súkromie, no zároveň nebudete úplne odrezaní od sveta? Lamelové oplotenie je skvelé v tom, že si viete priehľadnosť vyskladať samy. Môžete si zvoliť šírku lamiel a aj rozostupov. Štandardne u nás nájdete šírky lamiel :

Ploty z ťahokovu

Oplotenie z ťahokovu je veľmi obľúbené a najčastejšie používané v domácnostiach, kde vyžadujete úplné súkromie. Ťahokov je druh plechu vyrábaný z pozinkovanej ocele. Pri všetkých našich oploteniach máte na výber zo širokej škály polyuretánových farieb podľa vzorkovníka RAL.

Kované ploty

Nadčasové a navždy moderné oceľové oplotenie, ktoré sa dá podľa použitých kovaných prvkov skladať do akéhokoľvek konečného vzhľadu podľa vašich preferencii. Často kované ploty ladíme už k vyhotovenému zábradliu tak, aby to vytváralo celistvý vzhľad. Kované ploty sú zväčša v čiernej farbe a úplne na záver povrchovej úpravy si môžete vybrať z troch verzií patinovacích farieb: zlatá, medená a strieborná.

Ploty z plného plechu

Pri oplotení z výplne plných plechov si môžete vybrať, či pôjde o hliníkový alebo oceľový plech. Je rozdiel v cene ale aj v konečnej váhe celkového oplotenia. Plný plech môže ostať úplne nepriehľadný alebo si môžete vybrať na ornament, ktorý vám na mieru do plechu vypálime.

Ozvi sa nám na bezplatný termín zamerania a začni budovať svoje oplotenie ešte dnes.