Začni budovať svoje oplotenie ešte dnes

Aké prístrešky u nás nájdete?

Pod pojmom prístrešky si môžete predstaviť prestrešenie nielen vášho automobilu, ale aj prestrešenie priestoru terasy a chcete byť buď čiastočne, alebo úplne chránený pred slnkom a dažďom. Ponúkame hliníkové alebo oceľové prístrešky v rôznych veľkostiach tak, aby vyhovovali vašim potrebám.

Prístrešok pre auto

Nie je nič lepšie, ako keď po dlhom dni v práci zaparkujete auto pod prístrešok a suchou nohou vchádzate priamo do domu. Môžete zvoliť prístrešok, ktorý bude pri fasáde alebo samostatne stojaci. Vieme vám ponúknuť buď hliníkový prístrešok alebo prístrešok z pozinkovanej oceli. Prístrešok si môžete vyskladať podľa vašich preferencií, aby ladil k domu. Dosiahnete to výberom medzi polykarbonátovou krytinou alebo krytinou plechu vo farbe vašej strechy. Váš dom naberá zakúpením prístreška na hodnote a zároveň chránite automobil pred poveternostnými podmienkami.

Prístrešok na terasu

Miesto, kde sa v letných mesiacoch ocitáte najčastejšie. Prestrešená terasa vám dodá iný rozmer oddychu, nakoľko budete môcť byť vonku za akéhokoľvek počasia. Pri vysokých teplotách vás chráni pred silným slnkom a pri letnom daždi si môžete užiť príjemné schladenie vonku popíjaním teplej kávy. Tak, ako pri prístrešok na autá, rovnako ponúkame prestrešenie v hliníkovej a oceľovej verzii.

Často kladené otázky​

Ako dlho trvá montáž prístreška?

Výroba a príprava prístreška na montáž trvá 6-8 týždňov vzhľadom na sezónnosť, ale samotná montáž je hotová za 1 – 2 dni.

Akú krytinu si môžem vybrať?

Na výber máte klasicky plech alebo rôzne druhy polykarbonátu.

Dá sa prístrešok kotviť o dom?

Áno, sú prípady, kedy kotvíme prístrešky o dom. Ideálne je, si zmerať a hlavne zapamätať, kde sa nachádza tzv. veniec na dome. Do tohto prekladu sa dá prístrešok bezpečne namontovať.

Robíte aj bočné steny na prístrešku, aby sme sa od suseda trošku odhradili?

Áno, zásteny sú vhodné riešenie, ak chcete vytvoriť na terase súkromie. Na výber máte z lacnejšej alternatívy čo sú wpc dosky.

Ozvi sa nám na bezplatný termín zamerania a začni budovať svoj prístrešok ešte dnes.