Začni budovať svoje oplotenie ešte dnes

Teleskopické brány: Moderná revolúcia v bezpečnosti a pohodlí

Teleskopické brány: Moderná revolúcia v bezpečnosti a pohodlí

V dnešnom technologickom svete, kde sa stále vyvíjajú nové a nové riešenia, sa aj oblasť bezpečnosti a pohodlia nezastavila. Jedným z takýchto pokrokových vynálezov je teleskopická brána. Tento typ brány prináša kombináciu funkcionality, estetiky a bezpečnosti, ktorá je ideálna pre miesta s obmedzeným priestorom.  Čo je teleskopická brána? Teleskopická brána sa radí medzi typ vstupnej brány, ktorý sa výrazne líši

Zistiť viac
PREDCHÁDZAJÚCE ĎALŠIE

Najnovšie články

Často kladené otázky​

Robíte aj hliníkové brány?

Áno, vyrábame aj hliníkové brány a to buď celohliníkové alebo kombináciu pozinkovanej ocele (tá tvorí rám) a výplne z hliníka pri lamelách. Kombinácie hliníka a ocele považujeme za skvelú alternatívu, ak chcete na bráne ušetriť, no zároveň pri veľkých bránach hliníková výplň krásne odľahčí celú bránu.

Ako na betónovú pätku pod bránu?

Ak si neviete rady s betónovou pätkou, ujasnite si najskôr predstavu o šírke a výške brány, pretože podľa rozmerov sa vypočítava betónový základ. Stačí, ak nám napíšte a schému “ako na betónovú pätku” vám pošleme do mailu.

Ako dlho trvá výroba brány?

Výroba brány u nás trvá mimo sezóny (január – apríl) cca 4 týždne. Počas sezóny sú dodacie lehoty dlhšie a to až 6-8 týždňov. Je dobré nás vždy kontaktovať a overiť si aktuálnu situáciu dodania.

Ponúkate k bránam aj pohon?

Áno, ku každému typu brány ponúkame aj pohony. Sme certifikovaní montážnici pohonov a inštalácii sa venujeme už viac ako 5 rokov. Pohony odoberáme od spoľahlivej talianskej firmy KEY, ktorá je známa úzkou špecializáciou a vlastným vývojom pohonov. Ako jedny z mála pohony ešte pred spustením do predaja testujú, čím sa značne minimalizuje možnosť poškodenia pohonu.

Ozvite sa nám na bezplatný termín zamerania a začnite budovať svoje oplotenie ešte dnes.
Spoločnosť

DIREX SK, s. r. o.
Jána Milca 425
010 01 Žilina
Slovenská republika
IČO: 50272217
IČDPH: SK2120261154

Odoberajte náš newsletter

Odoberaním newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením GDPR o ochrane osobných údajov.

+421911593590 | direx.sro@gmail.com
+421911593590

© 2023 direxbrany.sk . Všetky práva sú vyhradené.
Webovú stránku vytvorila digitálna agentúra DEENZO