Začni budovať svoje oplotenie ešte dnes

Kompletné dodanie oplotení, zábradlí alebo prístreškov pre váš projekt

Ste v štádiu výstavby radových a bytových domov a potrebujete nájsť spoľahlivého dodávateľa, ktorý sa postará o kompletné riešenie a zabezpečí výrobu brán s pohonmi, plotov, prístreškov a zábradlí? Pozrite si našu ponuku:

Nadpis

Amet nulla quam ante pretium quis eu tincidunt. Venenatis condimentum quis leo condimentum. Porta nec mattis lorem et nunc.

Pracovné skúsenosti

Výrobe z kovu a špeciálne bránam sa venujeme od roku 2016. Svoje skúsenosti každoročne obohacujeme o školenia pre vylepšenie techniky zvárania, ale aj o obnovu certifikácie k inštalácii pohonov. Zároveň sme presvedčení, že sme schopní dodať vám také riešenie, ktoré skutočne potrebujete.

Pre koho sú naše služby určené

Pre majiteľa developerskej firmy, ktorý každoročne buduje radové výstavby alebo bytové domy. Našim cieľom je dodať vám komplet oplotenie na kľúč s pohonom, prístreškom, či komplet zábradlia. Ak ste v zastúpení obcí a miest, rovnako vám ponúkame spoľahlivé dodanie a nové možnosti riešenia oplotení, zábradlí vo vašom okolí. Naše služby sú vhodné aj pre vás, ktorí pracujete v odvetví životného prostredia. Dodáme vám kompletnú cenovú ponuku k vašim aktuálnym projektom.

Ozvi sa nám na bezplatný termín zamerania a začni budovať svoje oplotenie ešte dnes.